Otevírací doba a prohlídkové okruhy


Otevírací dobu ve formátu .PDF najdete zde (220 kB).

 

 

 

 

Rezervace prohlídek

 

U organizovaných skupin zájemců o návštěvu našich prohlídkových tras doporučujeme zajistit si požadovaný termín a čas prohlídky včasnou rezervací na tel. č. 728 045 065 nebo na e-mailu: muzeumceskydub@seznam.cz.

 

Dovolujeme si upozornit, že přijaté rezervace prohlídek a dalších průvodcovských služeb (viz dále) jsou organizací evidovány.

Evidence probíhá v nezbytně nutném rozsahu osobních údajů (jméno kontaktní osoby a kontakt poskytnutý žadatelem) a probíhá v souladu s pravidly o ochraně osobních údajů, včetně nařízení GDPR.

 


Nestandardní průvodcovské služby

Pro organizované skupiny návštěvníků (školy, zájezdy apod.) je možné domluvit individuální úpravu klasické prohlídky (výklad upravený pro MŠ a ZŠ, výklad se speciálním zaměřením - např. Karolina Světlá), případně je možné zajistit též prohlídku města s průvodcem.

Individuální úpravu klasické prohlídky a specializované prohlídky je vhodné předem domluvit na tel. č. 728 045 065, příp. 485 147 090. Bez předchozí domluvy nemusí být požadavku na individuální úpravu klasické prohlídky vyhověno. 

Prohlídku města s průvodcem je nezbytné domluvit

minimálně 14 dní dopředu
na tel. č. 728 045 065, příp. 485 147 090, a závazně ji objednat.

Nestandardní průvodcovské služby nelze nárokovat, zájemcům bude vyhověno dle aktuálních technických a personálních možností Podještědského muzea. 

Cena služby se řeší individuálně, na základě konkrétních požadavků objednavatele na službu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem na: muzeumceskydub@seznam.cz
nebo na tel. č.: 728 045 065 a 485 147 090.